Disco Bar

Hotelowy Disco Bar dysponuje świetnie nagłośnioną salą, lożami dla kilkudziesięciu osób oraz bogatym zestawem różnorodnych trunków. Na środku sali znajduje się taneczny parkiet. Istnieje również możliwość wynajęcia Disco Baru na pokazy taneczne i występy przy okazji imprez okolicznościowych. 

Zobacz galerię 3

Basen

Basen hotelowy oraz jacuzzi dostępne są codziennie w godzinach od 11:00 do 22:00. Niecka basenu ma wymiary 11 x 4m i głębokość do 1.20m. Temperatura wody wynosi około 29°C.

Obok basenu znajduje się szatnia z ponad 20 szafkami i kabiną.

Woda w basenie spełnia wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach.

Siłownia zewnętrzna

Na południowym stoku poniżej budynku hotelu znajduje się 5-cio elementowa siłownia zewnętrzna.
Dostępne urządzenia: wioślarz, jeździec, biegacz, orbitrek, talia/słup/wahadło.

Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych zapraszamy do treningów na łonie przyrody z niezapomnianym widokiem na Tatry. 

Szałas

Na terenie hotelu znajduje się także szałas, miejsce doskonałe na organizację kolacji grillowej, pieczenia kiełbasek także w towarzystwie kapeli góralskiej.

Budynek mieści około 50 osób a klimatyczne wnętrze zapewnia niepowtarzalną atmosferę.

Pokój zabaw

"Zbójnicówka" to hotel przyjazny Rodzinom z dziećmi.

Dla najmłodszych Gości przygotowaliśmy miejsce, gdzie pod opieką Rodziców będą mogli miło spędzić czas także w gronie rówieśników.

Zobacz galerię 3

Starszym proponujemy gry na konsoli Xbox, a młodszym tradycyjne klocki i zabawki.

W okresach dłuższego wypoczynku jak ferie zimowe czy letnie wakacje organizujemy kinowe seanse bajek na dużym ekranie. Dla komfortowego pobytu Małych Gości oferujemy szereg udogodnień jak: łóżeczka dziecięce z pościelą, wanienkę, nocnik, przewijak, wysokie krzesełka dziecinne, sanki.

Zewnętrzny plac zabaw

Zbójnicówka przygotowała dla dzieci również zewnętrzny plac zabaw.

Dzieci pod opieką rodziców mogą miło spędzić czas na świeżym powietrzu a rodzice mogą podziwiać wspaniałe widoki na Tatry.

Zobacz galerię 3

Obiekt rekomendowany
PFR